SZYJEMY NA WYMIAR

Wszystko co znajdziesz w sklepie jest szyte przez naszą PRACOWNIĘ.

 

Tkaniny trzymamy na stanach magazynowych, a każdy produkt jest wykonywany na zlecenie szycia w sklepie.

dlaczego szyjemy na wymiar

 

    Każdy z nas chce mieć idealnie dopasowany obrus, a stoły są różne. Mamy bardzo wielu klientów i prawie każdy z nich ma inny stół. Inne są też potrzeby wizerunku nakrycia. Jeden człowiek lubi mieć krótkie spady, tak żeby sięgały tylko za krawędź blatu. Ktoś inny lubi gdy obrus mocno opada i sięga prawie do połowy nóg. 

    Kierując się różnymi potrzebami naszych klientów, każdy obrus powstaje pod zamówienie. Nie tworzymy magazynów gdzie leżą standardowe obrusy i czekają na swoją kolej. Wypracowaliśmy optymalne rozwiązanie gdzie każdy produkt jest szyty dla klienta według jego wymagań.

 

jak tworzymy obrusy

 Chcemy aby obrusy, które wychodzą do klienta były wyjątkowe nie tylko dlatego, że wychodzą z naszej Pracowni, ale głównie dlatego, że są szyte według projektu klienta. 

Proces powstawania obrusu nie zaczyna się na stole krawieckim tylko w domu Klienta. W momencie kiedy mierzy on swój stół, kiedy zastanawia się jakiej ma być wielkości i jak będzie wykończony.

Dopiero wtedy gdy spłynie nam zamówienie tkanina trafia na stół do krojenia i pod maszynę. Staramy się aby był dokładnie taki jak powinien: dokładnie uszyty i pięknie wyprasowany. Dzięki temu jesteśmy współtwórcami każdego produktu.

jakość obrusu

   Bardzo zależy nam na jakości tkanin i wykończenia, bo to właśnie daje ostateczny efekt.

   Tkaniny wybrane do kolekcji oprócz tego, że są wyjątkowo piękne są wysokiej jakości. Mają gęsty splot i wysoką gramaturę. Wybieramy tylko te, które sprawdzą się w wymagającym produkcie jakim jest obrus.

   Dzięki temu, że produkty szyte są w naszej PRACOWNI mamy kontrolę nad każdym etapem produkcji. Krawcowa ogląda tkaninę zanim skroi obrus czy serwetki, dodatki też są skontrolowane zanim zostaną wszyte. Inna osoba prasuje, aby jeszcze raz można było spojrzeć i ewentualnie wyłapać ludzkie błędy.

  Paczki przed wysłaniem też są odpowiednio zabezpieczone, aby nie przydarzył im się wypadek.

 

   Jesteśmy na tyle pewni swojej jakości, że możesz nam zwrócić produkt do 30 dni, pomimo, że jest on szyty na zamówienie.

ceny obrusów

Cena jest dla nas bardzo istotna, chcemy utrzymać ja na odpowiednim poziomie.

Dzięki szyciu "od ręki", odpowiedniemu zagospodarowaniu tkaniny nie produkujemy zbędnych odpadów i wykorzystujemy całość tkanin.  

Nasz system pracy gdzie wszystko jest szyte według zamówień nie tworzy potrzeby magazynowania.

Nasze tkaniny kupujemy od polskich producentów co pozwala nam również nie gromadzić niepotrzebnych surowców i uzyskać dobrą cenę.

 

 

Jeśli tylko masz wątpliwości lub potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl